MARKALARIMIZ

Bosch

Bosch Grubu, 100 yıldan uzun bir süredir teknoloji ve hizmetler alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerindendir. Dünyanın her yerinde, kalite ve güvenle bir arada anılan Bosch, otomotiv ve sanayi teknolojileri, dayanıklı tüketim malları ve yapı teknolojileri alanlarında faaliyetleri ile tanınmaktadır.

Bosch Grubu, yaklaşık 150 ülkede temsil edilmekte olup Robert Bosch GmbH’ın yanı sıra 60’dan fazla ülkede 300’den fazla yan kuruluşu ve yerel şirketi kapsamaktadır. Her yıl araştırma ve geliştirme alanına 3,5 milyar Euro’nun üzerinde yatırım yapan Bosch, dünya çapında 3.000’den fazla patent başvurusuna sahiptir.

Bosch Güvenlik Sistemleri Türkiye ile imzalanan distribütörlük anlaşmasına göre 2010 yılından itibaren Bosch Hırsız Alarm Sistemlerinin tek Türkiye distribütörü Biges olmuştur. Bosch Hırsız Alarm Sistemleri Ürün ve çözümleri kullanıcılar ile yetkili satış noktaları aracılığıyla buluşmaktadır.

 

vguard

2001 yılında Biges’in önderliğinde Türkiye Güvenlik Teknolojileri pazarına girdiği günden bugüne kadar kalitesi, teknolojideki öncülüğü ve inovatif görüntüleme çözümlerindeki başarısı ile kullanıcıları arasında güvenilen bir marka olmayı başarmış olan VGuard, günümüzde de Akıllı Güvenlik Teknolojilerinin Ar-Ge’sine yaptığı yatırımlar ile bu iddiasını sürdürmektedir.

Hibrit ve IP CCTV Sistemleri üzerine uzmanlaşmış olan VGuard ürünlerinin dışında, kullanıcı dostu arayüzleri, Cloud sistemi, Gömülü Akıllı Video Analizleri ile güvenli ve konforlu bir yaşam sunma amacıyla ürün ve çözüm geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

 

Bullwark

2005 yılında, Biges’in tescilli markası olarak güvenlik teknolojileri alanında faaliyet göstermeye başlayan Bullwark, günümüzde her ölçekte güvenlik projesinde kullanılmakta olan, büyük referanslara sahip olan, Türkiye’nin en yenilikçi, güvenlik ve teknoloji markalarından birisi haline gelmiştir.

Biges mühendisleri tarafından geliştirilmekte olan benzersiz entegrasyon çözümleri sayesinde, tüm güvenlik ve konfor çözümlerini tek platform üzerinde kontrol etmeyi mümkün hale getiren bulut çözümleri ile dünyada ilkleri gerçekleştiren Bullwark, kullanıcılarına yepyeni bir güvenlik ve konfor deneyimi sunmayı hedefliyor.

Bullwark

 

Pinetron

CCTV çözümlerinde yüksek görüntü kalitesi sağlama hedefinde olan Pinetron markası, ürünlerinde estetiğe, kaliteye ve performansa önem veren çizgisini her zaman korumuştur. Kolay kurulum ve kullanımda üstün fonksiyonlar sağlaması gibi önemli artıları sayesinde, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kendisine duyulan güveni korumuş ve sağlamlaştırmıştır.

Gelişmiş merkezi kontrol yazılımı, işlevsel ve kolay kullanılan mobil uygulamalar gibi önemli özellikleri bünyesinde bulunduran Pinetron, günümüzde de her ölçekte proje için en uygun seçeneklere sahiptir.

 

zavio

2006 yılında faaliyetlerine başladığı günden beri IP CCTV çözümleri üzerine odaklanmış, geniş ürün portföyü ile farklı ihtiyaçlardaki projelerde çözümler yaratabilecek ürünlere sahip olan Zavio, üstün görüntü performansı, gelişmiş görüntü işleme algoritması ile fark yaratan bir kalite anlayışına sahiptir.

 

panasonic

Panasonic Business CCTV, tüm sektörlerin ve bireylerin ihtiyaçlarına uyan uçtan uca güvenlik sistemlerine sahiptir. En ağır çalışma koşullarında bile kusursuz performans gösteren CCTV çözümleri için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Panasonic IP Güvenlik Çözümleri, en son teknolojiyi ve birçok yenilikçi özelliği ile güvenlik uygulamalarını bir üst boyuta taşır. Yüz tanıma özelliği, 360 derece kapsama alanına sahip kameralar, yüksek performansa sahip kayıt cihazları, ağ kodlayıcıları ve kod çözücüler ve gerekli tüm güvenlik teknolojileri yazılımlarına kadar üstün özellikler ile donatılmış ürünler ile ihtiyaç duyulan hız, zeka ve çok yönlülüğe sahiptir.

 

Global

Global Fire Equipment, 1994 yılında Danimarka’da kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için yüksek kalite ve üstün bir mühendislik ile geliştirilmekte olan yangın alarm sistemleri üretme amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ar-Ge birimine yaptığı ciddi yatırımlar sayesinde ürünlerinin kalitesini teknoloji, malzeme kullanımı ve tasarım olarak sürekli geliştirmeler yapmakta ve Portekiz’de bulunan üretim tesisleri ile Avrupa Birliği kriterlerine uygun üretim koşullarına sahip olmakla gurur duyan Global, günümüzde dünyanın 75 ülkesinde güvenle kullanılmakta ve sahip olduğu önemli referanslarına her gün bir yenisini eklemektedir.

 

Biges 365 Güvenli Hayat

2016 yılından öncesinde “Güvenli Hayat” ismi ile hizmetlerini sürdürmekte olan Biges 365, yıllar boyunca alarm ve görüntüleme sistemleri konusunda elde edilen tecrübenin, müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına cevap vermek için bünyesinde mobil takip sistemleri de dahil, birçok özel hizmeti bir araya getirerek Türkiye’nin yeni nesil güvenlik hizmet markası olmak için yola çıkmıştır.

5188 sayılı “Özel Güvenlik Kanunu” çerçevesinde, alarm takip, değerlendirme ve raporlama hizmetlerini vermekte olan Biges 365 Alarm Merkezi, 2006 yılından beri birçok kamu kurumu, banka, ATM, zincir mağaza ve büyük kuruluşun referansına sahiptir.

Geliştirdiği Biges 365 Cloud, SmartBox, Güvenli Sesli Yanıt Sistemi, çok çeşitli mobil uygulamalar ve daha bir çok teknoloji ile güvenlik sistemleri entegrasyonunu ve kullanıcı deneyimini yeni boyutlara taşımaktadır.

 

Zyxel

Yaklaşık 30 yıldır çok önemli kurumlara iletişim altyapısı desteği sunmakta olan Zyxel odak noktasını, inovasyon ve müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcıların ihtiyaçlarına devam veren yaratıcı teknolojiler ile onların hayatını kolaylaştırmayı hedeflemiştir.

Farklı sektörler tarafından geliştirilen ürünler için network altyapı entegrasyonu çalışmaları ve inovasyon yeteneği sayesinde telekomünikasyon şirketlerinden ev kullanıcılarına kadar geniş bir yelpazede kullanıcıya sahip olmayı başarmıştır.

 

Seagate

Seagate, tüm dünyada insanların ve işletmelerin en kritik anılarını ve işle ilgili verilerini oluşturmalarını, paylaşmalarını ve saklamalarını sağlayan üstün ürünler geliştiren, veri depolaması çözümlerinde önder bir kuruluştur.

Günümüzde veri depolaması salt arşivlemenin çok ötesine geçmiştir; artık veri depolaması, bilgilerin analizi için yöntemler sağlanması, belirli düzenlerin ve davranış biçimlerinin anlaşılması, deneyimlerin ve anıların yeniden yaşanması gibi ihtiyaçların karşılanması halini almış bulunmaktadır. Büyüme ve inovasyon için depolanmış bilgilerin kullanılması gerekmektedir. Seagate, her gün üretilen yaşayan bilgilerden daha fazla yararlanabilme güçlüğünün üstesinden gelmek için önder olduğu depolama konusundaki eşsiz deneyimlerini kullanmaktadır. Tek bir depolama inovasyonu ile başlayan süreç, çeşitli sistemlere evrilerek daha hızlı, daha güvenilir ve daha büyük olmuştur. Artık iş sadece bilgilerin depolanması değildir; söz konusu olan bilgiye daha çabuk, daha güvenli ve daha doğru biçimlerde erişip yorumlayabilmektir.

 

Digitus

Digitus, 1994 yılında faaliyetlerine başladığı günden bugüne kadar, global ölçekteki geniş bir pazar için güvenlik teknolojileri, video aktarım teknolojileri ve diğer bilişim altyapıları ile ilgili ürünler üretmektedir.

Ürünlerinin fiyat-kalite dengesini koruyarak ihtiyaçları karşılama noktasında en uygun seçenek olmayı kendine amaç edinmiş olan Digitus günümüzde, geniş ürün portföyünü 50 farklı ülkeye ulaştırmakta olan bir Alman markasıdır.

 

Luxriot

Luxriot, birçok farklı ülkeden geniş bir mühendis kadrosunun 2004 yılında bir araya gelerek, iyi tasarlanmış, yüksek kalitede ve performansta bir video yönetim yazılımı geliştirmek için çalışmaya başlaması ile ortaya çıkmıştır.

Yıllar boyunca kullanıcılardan alınan geri bildirimlerin değerlendirilmesi, sürdürülen Ar-Ge çalışmaları ve İnovatif yaklaşımlar ile günümüzde dünyanın 196 ülkesinde tercih edilen, sistem performansını optimum düzeyde kullanan ve maksimum sonuç üretmek üzerine odaklanmış üstün video yönetim ve analiz yazılımlarının ortaya çıkmasını sağlamıştır.